Turniej tenisowy o Puchar Dyrektora ZSOMS
25.02.2015
Dnia 22.02.2015r. w nowej hali sportowej zorganizowany został turniej tenisowy o PUCHAR DYREKTORA ZSOMS. Do turnieju zgłosiło się aż 16 zawodników, uczestniczyli również zawodnicy z Rybnika, Kietrza, Lubomi i Pilszcza.
Turniej odbył się w formule OPEN, a wyniki są następujące:
1 miejsce Paweł Słysz
2 miejsce Marcel Woniakowski
3 miejsce Aleksander Czerner
4 miejsce Daria Borkowska
Rozegrano również turniej pocieszenia w którym najlepszym był Wojtek Rybiński, a oto wyniki:
1 miejsce Wojtek Rybiński
2 miejsce Ala Czerner
3 miejsce Emilka Pączko
4 miejsce Kasia Kocur
Rewelacją turnieju była Ala Czerner, a bardzo uzdolnionej Emili Pączko tym razem nie dopisała forma, ale zapowiada rewanż w następnym turnieju.
Najlepszym wręczono dyplomy, puchary i drobne upominki, a w turnieju pocieszenia dyplomy, medale i również drobne upominki. Dekoracji dokonał z-ca dyrektora ZSOMS, sędzią turnieju był trener grupy tenisowej TKKF " RAFAKO " Henryk Swoboda. Organizatorzy zapowiedzieli, że następny turniej będzie zorganizowany dla dziewcząt i chłopców w grupie wiekowej gimnazjum i młodszych.