Mistrzowie rejonowi!
21.05.2026

Mistrzowie rejonowi!
W poniedziałek 18.05.2026 r. w Bełku rozegrane zostały finały rejonowe w piłce nożnej chłopców. Nasza reprezentacja poradziła sobie na tym etapie wzorowo, rywalizując z drużynami ze Świerklan, Nędzy oraz Czerwionki.
Zawodnicy, wygrywając dwa mecze, zapewnili sobie awans na szczebel wojewódzki, którego już dziś nie mogą się doczekać.
Skład reprezentujący naszą szkołę:
- Piotr Ziętek
- Bartłomiej Pawlas
- Bartosz Wyrba
- Filip Halfar
- Paweł Baran
- Aleksander Kunicki
- Adam Nieckarz
- Szymon Laska
- Brayan Strachota
- Jakub Gucik
Czekamy na kolejne wyzwania i trzymamy kciuki za następny etap!