Mistrzostwa Śląska 11-latków na naszej pływalni!
19.12.2025

Mistrzostwa Śląska 11-latków na naszej pływalni!
W dniu 17 grudnia na pływalni ZSOMS odbyły się Mistrzostwa Śląska 11-latków, które zgromadziły ponad 330 młodych zawodników z całego regionu!
Naszą szkołę dumnie reprezentowali:
- Emilia Plura
- Zofia Niedziela
- Ruben Manderla
Wszyscy spisali się świetnie, bijąc swoje rekordy życiowe i z ogromnym zaangażowaniem walcząc w wodzie!
Najlepsze wyniki naszych uczniów:
- Emilia Plura – 17 miejsce na dystansie 200 m stylem dowolnym
- Zofia Niedziela – 18 miejsce na dystansie 100 m stylem motylkowym
- Ruben Manderla – 21 miejsce na dystansie 100 m stylem zmiennym
Gratulujemy zawodnikom udanych startów i życzymy dalszego rozwoju oraz kolejnych sportowych sukcesów!