Finał Rejonowy Szkolnej Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej
19.05.2026

15 maja na stadionie OSiR w Raciborzu odbył się Finał Rejonowy Szkolnej Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej.
Nasi uczniowie spisali się znakomicie, zwyciężając zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców, i tym samym zapewnili sobie awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 26 maja w Częstochowie!
Drużyna dziewcząt:
Kalina Antczak, Emila Myszakowska, Maya Morawiec, Katarzyna Jarosz, Alicja Barycka, Sofiia Gutsalo, Malwina Zawojska, Karolina Wanke, Natalia Rudnicka, Emilia Wilczek, Natalia Gorgoń.
Drużyna chłopców:
Ignacy Paskuda, Bartosz Bartela, Jakub Ekiert, Szymon Zamkowy, Krzysztof Kuryłowicz, Aleksander Kopaniecki, Błażej Balcerek, Paweł Bednarz, Jakub Chomiczewski, Filip Mikołajec, Maksymilian Issel, Jan Cieślik, Borys Śpiewak, Bartosz Rutkowski.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za udany występ w finale wojewódzkim!