Finał Drużynowych Mistrzostw Śląska U16
18.09.2025

W sobotę, 13 września, w Gliwicach odbył się Finał Drużynowych Mistrzostw Śląska U16.
Po dwóch rzutach ligi zakwalifikowaliśmy się do ścisłego finału, w którym zmierzyliśmy się z najlepszymi klubami lekkoatletycznymi w województwie.
Zawodnicy zaprezentowali ambitną i waleczną postawę, dając z siebie wszystko w każdej konkurencji.
Dzięki zaangażowaniu naszych młodych adeptów udało się zdobyć cenne punkty do klasyfikacji drużynowej i ostatecznie zakończyć zmagania na 8. miejscu.
Warto dodać, że podczas tej rywalizacji wspieraliśmy się zawodnikami z młodszej kategorii wiekowej - U14.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom zaangażowania i sportowej postawy!