Strona główna/Dla Uczniów/

W tym tygodniu w naszej szkole działała Poczta Walentynkowa!


13.02.2026
W tym tygodniu w naszej szkole działała Poczta Walentynkowa!W tym tygodniu w naszej szkole działała Poczta Walentynkowa!
Przez kilka dni każdy mógł wrzucić swoją walentynkę do specjalnie przygotowanej skrzyneczki. Kartki pełne miłych słów, sympatii i pozytywnej energii trafiały do adresatów, wywołując dziś mnóstwo uśmiechów.
Dzisiaj nastąpiło długo wyczekiwane rozdanie walentynek, nie brakowało emocji, radości i odrobiny tajemnicy. Cieszymy się, że tak wiele osób włączyło się w tę akcję i podzieliło się dobrym słowem.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne tworzenie miłej, serdecznej atmosfery w naszej szkole!
do góry