Akcja "Szlachetna Paczka"
16.12.2025

W sobotę, 13.12, uczniowie klasy 1d spędzili dzień bardzo aktywnie i z wielkim sercem. Wzięli udział w akcji "Szlachetna Paczka". Pomagali przenosić paczki z aut darczyńców do magazynu, a także roznosili dary do rodzin potrzebujących.
Dodatkowo przygotowali magazyn pod dostawę kolejnych paczek, pokazując, że chęć niesienia pomocy i solidarność z innymi są im bardzo bliskie.
Brawo dla wszystkich zaangażowanych!