Zdrowe śniadanie klasy 3B!
13.04.2026

Zdrowe śniadanie klasy 3B
W ramach Szkolnego Tygodnia Zdrowia uczniowie klasy 3B zamienili swoją salę lekcyjną w prawdziwą kulinarną pracownię! Podczas zajęć, 13 kwietnia, przygotowali zdrowe, pełnowartościowe śniadanie – pyszną granolę z jogurtem naturalnym i owocami.
Dzięki temu doświadczeniu dowiedzieli się, jak komponować wartościowe i sycące posiłki oraz przekonali się, że można jeść smacznie, słodko, a jednocześnie zdrowo.
Wspólne śniadanie wszystkim bardzo smakowało, a radość z własnoręcznie przygotowanego posiłku była bezcenna! Takie działania to ważny krok w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych, które będą procentować w przyszłości.