„Uczeń w sieci”
14.04.2026

10 kwietnia klasa 2a realizowała kolejny moduł projektu „Uczeń w sieci”
Tym razem temat zajęć dotyczył bezpiecznego korzystania z Internetu.
W trakcie lekcji uczniowie poznali historię Pocztówkowej Krainy i na jej podstawie dowiedzieli się, jakie niebezpieczeństwo wiąże się z publikowaniem zdjęć oraz informacji o sobie.
Podczas układania Kodeksu Zasad Bezpiecznego Zachowania w Sieci uczniowie dowiedzieli się także, jak zachować się, kiedy niepożądany materiał trafi do Internetu.
To była bardzo wartościowa i przydatna lekcja.