Strona główna/Dla Uczniów/Edukacja/

„Świetlica na Medal”


26.05.2026

„Świetlica na Medal”

Drodzy Rodzice i Kochane Świetliczaki!
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, uśmiech i wspólnie spędzony czas podczas realizacji projektu edukacyjnego „Świetlica na Medal”.
Dzięki Waszej aktywności, kreatywności i ogromnemu wsparciu udało się stworzyć wiele pięknych chwil, ciekawych prac oraz niezapomnianych wspomnień. To właśnie Wasza energia i współpraca sprawiły, że ten projekt był tak wyjątkowy.
Dziękujemy Rodzicom za pomoc, motywację i obecność, a Dzieciom za entuzjazm, kreatywność, pomysłowość i codzienny uśmiech.
Jesteśmy dumni, że mogliśmy razem przeżyć tę wspaniałą przygodę!
Z wdzięcznością,
Angelika Żurakowska
do góry