Spektakl pt. ,,Moralność pani Dulskiej"
7.11.2025

6 listopada 2025r. klasa 3D udała się na wycieczkę do Opola na spektakl pt. ,,Moralność pani Dulskiej"
Była to doskonała lekcja na temat ważnych problemów społecznych. Pozwoliła na głębsze zrozumienie dramatu Gabrieli Zapolskiej i refleksję nad wciąż aktualnymi problemami zakłamania, hipokryzji i obłudy, które okazują się często ważniejsze niż dobro i prawda.