Strona główna/Dla Uczniów/Edukacja/

Polsko - ormiański projekt badawczy


24.02.2026

Polsko - ormiańskim projekt badawczy

Z wielką dumą informujemy, iż uczestniczymy w międzynarodowym polsko - ormiańskim projekcie badawczym.
Pod opieką opiekuna Klubu Młodego Odkrywcy - pani dr Gabrieli Kryk i asystenta w projekcie - pani wicedyrektor mgr Judyty Reisdorf działania badawcze podejmują klubowicze :
  • Maja Bentka
  • Leon Górski
  • Tomasz Kozina
  • Zofia Waskin
  • Carla Zimny
Warto dodać, iż w projekcie uczestniczą także Rodzice Klubowiczów
do góry