Polsko - ormiański projekt badawczy
24.02.2026

Z wielką dumą informujemy, iż uczestniczymy w międzynarodowym polsko - ormiańskim projekcie badawczym.
Pod opieką opiekuna Klubu Młodego Odkrywcy - pani dr Gabrieli Kryk i asystenta w projekcie - pani wicedyrektor mgr Judyty Reisdorf działania badawcze podejmują klubowicze :
- Maja Bentka
- Leon Górski
- Tomasz Kozina
- Zofia Waskin
- Carla Zimny
Warto dodać, iż w projekcie uczestniczą także Rodzice Klubowiczów