Strona główna/Dla Uczniów/Edukacja/

Klub Młodego Odkrywcy zaprasza!


3.06.2026
Klub Młodego Odkrywcy zaprasza!Zapraszamy rodziców i uczniów klas 1–3 SP 8 na prezentację działań Klubu Młodego Odkrywcy „Myślę, doświadczam i eksperymentuję”.
Kiedy? ->10.06.2026 r.
O której?  -> 16:30
Gdzie? -> Sala 105 (budynek A)
Podczas spotkania klubowicze zaprezentują efekty swojej pracy i udziału w międzynarodowych projektach badawczych.
Serdecznie zapraszamy!
do góry