Strona główna/Dla Uczniów/Edukacja/

III Raciborskie Forum Samorządów Uczniowskich


19.03.2026

III Raciborskie Forum Samorządów Uczniowskich

18 marca 2026 roku w Urban Lab Racibórz odbyło się III Raciborskie Forum Samorządów Uczniowskich pod hasłem: „Młodzi w samorządzie – realia, wyzwania, możliwości”.
Naszą szkołę reprezentowali Antek Czech oraz Daria Liszka  Ich zaangażowanie i postawa pokazują, jak wiele może zdziałać świadoma i aktywna młodzież.
Program wydarzenia był bardzo bogaty. Uczestnicy wzięli udział w zajęciach integracyjnych oraz warsztatach z planowania wydarzeń społecznych,
panelu dyskusyjnym dotyczącym wpływu młodych ludzi na lokalną politykę, a także warsztatach interpersonalnych prowadzonych przez psychologa i inspirującej prelekcji na temat działalności w organizacjach młodzieżowych.
Forum było wartościową przestrzenią do rozwijania kompetencji, zdobywania doświadczeń oraz czerpania inspiracji do dalszych działań.
do góry