Strona główna/Dla Uczniów/Edukacja/

Dzień dobroci w 1A


15.11.2025

Dzień dobroci w 1A

13 listopada nasza wspaniała klasa 1a obchodziła Dzień Dobroci.
Rozmawiali o tym czym jest dobro, jak można pomagać innym i dlaczego warto być miłym każdego dnia.
Dzieci stworzyły słoiki dobrych uczynków i zaprosiły starsze klasy by dobro szerzyło się dalej.
Było dużo uśmiechu, ciepłych słów i serdecznych gestów.  Bo dobro zawsze wraca.
do góry