Dzień dobroci w 1A
15.11.2025

13 listopada nasza wspaniała klasa 1a obchodziła Dzień Dobroci.
Rozmawiali o tym czym jest dobro, jak można pomagać innym i dlaczego warto być miłym każdego dnia.
Dzieci stworzyły słoiki dobrych uczynków i zaprosiły starsze klasy by dobro szerzyło się dalej.
Było dużo uśmiechu, ciepłych słów i serdecznych gestów. Bo dobro zawsze wraca.